32,8560$% -0.61
36,0150€% 0.08
2.551,53%0,06
4.184,00%-1,32
16.760,00%-1,32
11.156,20%0,15
฿%
Ł%
Ξ%
%
Harika Lig’in 34. haftasında Sivasspor deplasmanda Göztepe’ye 3-1 mağlup oldu. Bu sonuçla kırmızı-beyazlılar 3. sıradaki yerini kaybederek ligi 4. sırada tamamladı. Sivasspor Teknik Yöneticisi Istek Çalımbay, maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında konuştu.
“Ligi daha âlâ bir yerde bitirebilirdik”
Istek Çalımbay, maç hakkında fazla konuşmak istemediğini ve uğraşın beklenenden fazla gergin geçtiğini belirterek bunda hakem kararlarının etkili olduğunu söyledi. Çalımbay, “Hakan Arslan’ın sakatlanması ekibin istikrarını bozdu. Hakan’ın yüzüne dirseğin gelmesi, yarık var yüzünde ve hakem arkadaşımızın bunu görmemesi ve VAR’a gitmemesi, bir sürü şey var. Başarılı hakemlerinden bir tanesi lakin yönetim açısından berbat bir maç oldu. Birinci yarıda yediğimiz golün akabinde riske girdik, golü de bulduk lakin beklemediğimiz bir yanlıştan dolayı yeniden golü kalemizde gördük. Göztepe daha istekli ve istekliydi. Biz de çok istedik lakin gelen konumları değerlendiremedik. İstediğimiz olmadı. Sivasspor olarak düzgün bir dönem geçirdik. Ligi daha uygun bir yerde de bitirebilirdik. Sakatlıklar, aksilikler oldu” diye konuştu.
“Yarı yolda bırakmak olmaz”
Mert Hakan Yandaş, Emre Kılınç ve Fatih Aksoy’un transfer olacağı kadrolarda başarılı olacağını düşündüğünü söyleyen Çalımbay, Sivasspor’la bir yola girdiğini vurgulayarak, “Yarı yolda bırakmak olmaz. Fazla transfer yapmayı düşünmüyoruz. 5-6 oyuncu alacağız” sözlerini kullandı.
Kayserispor cephesinden flaş itiraf: Koronavirüs hadisesini açıklamadık