a

İBB’ye tepki vermek yerine olayı Tİ’ye aldı.

Şahan Gökbakar, 150-200 yıllık çınar ağaçlarını kesen İBB’ye tepki vermek yerine olayı Tİ’ye aldı. Gökbakar, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla toplumsal olaylar konusundaki seçici tavrını bir kez daha göstermiş oldu. 

Recep İvedik tiplemesiyle adını duyuran Şahan Gökbakar, İBB ağaç katliamına olan sessizliğini kendince absürt komedi yaparak bozdu. 

İBB'ye tepki vermek yerine olayı Tİ'ye aldı.

112 çınar ağacının hasta olduğunu iddia eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi önceki hafta 150 ve 200 yaşları arasındaki çınar ağaçlarını kesti. İstanbul’un orta yerinde ağaç katliamı yapan İBB’ye tepki göstermeyen birçok ünlü sosyal medyadan sert bir dille eleştirildi. 

İBB'ye tepki vermek yerine olayı Tİ'ye aldı.

Bunlar arasında yer alan Şahan Gökbakar ise sosyal medyada yaptığı açıklama ile bir skandala imza attı. 

İBB'ye tepki vermek yerine olayı Tİ'ye aldı.

Geçtiğimiz yaz aylarında kıyı kesimlere terör örgütü tarafından başlatılan orman yangınları şiddetini artırınca yangınlar birçok yerleşim yerine sıçradı. Şiddetli rüzgar nedeniyle havadan müdahale edilmeyince Şahan Gökbakar, sosyal medyadan tepki vermişti. 

İBB'ye tepki vermek yerine olayı Tİ'ye aldı.

Seçtiği toplumsal olaylar karşısında tepki veren Gökbahar en son, Filistin, Afganistan ve Doğu Türkistan’daki savaşları görmezden gelerek batının göbeğinde yaşanan Ukrayna-Rusya savaşıyla ilgili tweetler attı. Bununla yetinmeyen Gökbakar, profiline Ukrayna bayrağını koydu. Ancak bugüne kadar sosyal medyada Filistin, Doğu Türkistan ya da Suriye’yle ilgili bir paylaşımda bulunmadı. 

Son olarak da işine geldiği gibi tepki veren Gökbakar, geçtiğimiz gün İBB’nin başlattığı 112 çınar ağacı katliamını ise Ti’ye aldı. 

İBB'ye tepki vermek yerine olayı Tİ'ye aldı.

Ünlü komedyen sosyal medyadan “Istanbul’da hastalanmış 112 çınar agacını kesip, BUNUN İLETİŞİMİNİ YAPMAYARAK ve mevcut politik kutuplaşmaya mukemmel bir malzeme vererek,sadece ağacı ve çevreyi savunan insanlara saldırılmasına ve hakaret edilmesine yol açan IBB ve İletişim bölümünü kınıyorum” sözlerini paylaştı.

İBB'ye tepki vermek yerine olayı Tİ'ye aldı.

KAYNAK HABER7 – YASEMİN.COM

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Çanakkale Zaferi’nin 107’nci yılı!