32,8560$% -0.61
36,0150€% 0.08
2.551,53%0,06
4.184,00%-1,32
16.760,00%-1,32
11.156,20%0,15
฿%
Ł%
Ξ%
%
Teknik yönetici Hikmet Karaman, geçtiğimiz dönem şampiyon olarak TFF 2. Lig’e yükselen Karacabey Belediyespor’u ziyaret etti.
Karacabey Belediyespor’un tesislerini ziyaret eden Hikmet Karaman’ı, Karacabey Belediyespor Başkanı İsmail Ülker, Karacabey Belediyespor Teknik Yöneticisi Erdoğan Yılmaz, eski Bursaspor Başkanı ve Karacabey Belediyespor’un As Başkanı Remzi Cinoğlu ve Karacabey Belediyespor yöneticileri ağırladı.
Karacabey Belediyespor’un tesislerini görünce hayran kaldığını söz eden Hikmet Karaman, “Bu tesisler Üstün Lig’de çaba eden kimi kulüplerde bile yok. Tesislere nitekim hayran kaldım. Karacabey Belediyespor hoş bir planlamayla birlikte Türkiye’nin sayılı kulüplerinden biri haline gelir. Karacabey Belediyespor’a 2. Lig’de muvaffakiyetler diliyorum” sözlerini kullandı.
Ziyaretten dolayı memnunluk duyduklarını belirten Karacabey Belediyespor Başkanı İsmail Ülker, Hikmet Karaman’a teşekkür etti.
Ersun Yanal’dan Semih Özsoy’a bildiri