32,8560$% -0.61
36,0150€% 0.08
2.551,53%0,06
4.184,00%-1,32
16.760,00%-1,32
11.156,20%0,15
฿%
Ł%
Ξ%
%
Üstün Lig’in 29. haftasında Yeni Malatyaspor deplasmanda Fenerbahçe’ye 3-2 mağlup oldu. Müsabaka sonrası basın içtimasında açıklamalarda bulunan Yeni Malatyaspor Teknik Sorumlusu Hasan Özer, ligde çok kritik bir durumda durduklarını söyleyerek, “Fenerbahçe maçı bizim için önemli bir maçtı. Fenerbahçe’de beğenilmeyen bir gidişat vardı, buradan alacağımız puanlar ligde bizi daha rahat konuma getirecekti. O bilinçle meydana çıktık. Birinci devre uygun uğraş ettik, sahaları kapattık. Fenerbahçe’nin ağırlık kurmasını engelledik, durum vermedik. 2. devre savunma ve hamle manasında uygun başlayan bizdik. 65. dakikaya kadar Fenerbahçe’nin rastgele bir baskısı yoktu. 65. dakikada 10 kişi kaldığımız konum kırılma anıydı. Bence ağır bir karardı. Bu kararın gerçek olduğuna inanmıyoruz. Ben bunu saçma buluyorum. 2. sarı kartın VAR’a gitmesi yokmuş, gitmesi gerektiğine inanıyorum. Bu türlü bir kural olmaması lazım. Bu durum Fenerbahçe’nin basınç kurmasına sebep oldu ve 70’te golü yedik. Yaptığımız değişikliklerle oyunu çevirmek için korkunç uğraş verdik. Öne geçtik lakin skoru koruyamadık. Skoru korumak için elimizden geleni yaptık lakin gollerde şanssızdık. 2 gol yiyerek büyük bir düşünce yaşadık ve mağlup olduk. Çok üzgünüz. Bu maçtan alacağımız 1 puan bizi konum olarak daha rahat bir konuma taşıyabilirdi. 5 maçımız daha var. Kentin yanımızda olduğuna inanıyoruz. Son 5 maçı en uygun halde oynayacağız. Bu grup Allah’ın oluruyla ligde kalacak” diye konuştu.
Gerilim dolu maçta yumruklar havada uçtu