32,8560$% -0.61
36,0150€% 0.08
2.551,53%0,06
4.184,00%-1,32
16.760,00%-1,32
11.156,20%0,15
฿%
Ł%
Ξ%
%
Gemlik Polisi’nin uyuşturucu ile savaşta yürüttüğü başarılı çalışmalar devam ediyor. Bilhassa uyuşturucu tacirlerini mütemadi olarak takipte tutan İlçe Emniyet Müdüriyeti ekipleri uyuşturucu ticareti yaptıkları belirlenen F.K. ve R.V. isimli şahısları başarılı bir operasyonla gözaltına aldı.
Boynuna asılı çantadan uyuşturucu çıktı
Dün gece saatlerinde F.K. isimli şahsın yüklü ölçüde uyuşturucu unsuru getireceği yönündeki bilgi üzerine şahıs, yapılan operasyonla yakalandı. Şahsın boynuna asılı vaziyette bulunan çanka içerisinde yapılan aramada günlük kıyafetlerin arasına gizlenmiş vaziyette yekunda 1060 gram uyuşturucu husus ele geçirildi. Şahsa yönelik yapılan operasyon sırasında durumundan şüphelenilerek sorgusu yapılan ve üzerinde kimlik taşımayan S.B. isimli şahsın Kimseyi Hürriyetinden Mahrum Kılma kabahatinden aranması olduğunun tespit edilmesi üzerine her iki şahıs da gözaltına alındı.
Emniyet görevlilerinin takibinde bulunan gayri şahıs olan R.V. isimli şahsa yönelik sabah saatlerinde operasyon düzenlendi. Yapılan operasyonda R.V. isimli şahıs bir ölçü kimyasal olarak bilinen uyuşturucu husus, uyuşturucu husus tartımında kullanılan hassas terazi ve 1 adet ruhsatsız tabanca ile kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı. Şahısların emniyetteki süreçleri devam ederken, yapılan operasyonların artarak devam edeceği öğrenildi.
İnegöl’de arazi yolları temizleniyor