32,8560$% -0.61
36,0150€% 0.08
2.551,53%0,06
4.184,00%-1,32
16.760,00%-1,32
11.156,20%0,15
฿%
Ł%
Ξ%
%
Konyaspor’un yeni dönem hazırlık çalışmalarını kıymetlendiren Farouk Miya, geride kalan dönemde istenileni veremediklerini lakin yeni dönemde grup ruhunu daha fazla sağlayarak başarılı olacaklarına inandığını söyledi.
Konyaspor, Kayacık Tesisleri’nde 10 Ağustos’tan bu yana yeni dönem hazırlıklarına devam ediyor. Çalışmalar hakkında konuşan yeşil-beyazlıların başarılı futbolcusu Farouk Miya, “Yeni dönem çalışmalarımıza başlamış bulunuyoruz. Biliyorum ki geçen dönem kâfi bir performans sergileyemedik. Bunu aksine çevirmek için bu sene kenetlendik ve daha çok çalışıyoruz. Bu şekilde taraftarlarımızı şad etmek ve lig tablosunda daha üstlerde bir konumda yer almak istiyoruz” formunda konuştu.
Miya, ekip olarak yeni dönemde gayelerinin; iyi bir başlangıç yaparak dönem boyunca alt sıralarda yer almadan ligi üstlerde tamamlamak olduğunu belirtirken, bunu da grup ruhunu en iyi şekilde sağlayıp alana yansıtarak başaracaklarına inandığını kelamlarına ekledi.
Futbolcuları korona virüse yakalanan Priştine “kiralık takımla” oynayacak