32,8560$% -0.61
36,0150€% 0.08
2.551,53%0,06
4.184,00%-1,32
16.760,00%-1,32
11.156,20%0,15
฿%
Ł%
Ξ%
%
Kilolarından kurtulmak için büyük bir uğraş sergileyen Eser Yenenler, özel programında 1 ayı geride bıraktı. Her hafta durumu hakkında görüntü paylaşarak takipçilerine gelişmeleri aktaran ünlü oyuncu, bu 1 ay içinde neler yaşadığını da youtube kanalındaki görüntüsünde anlattı.
Eser Yenenler, görüntüsünü şu bildiriyle yayınladı: “4. Hafta sonundan herkese merhaba. 1 ay geride kaldı. Geçen bu dönemde neler yaşadım? Psikolojim ne durumda? Biraz dertleşme görüntüsü tadında hoş bir görüntü oldu. Ailem ile bayramda yaptığım cheat day’i unutmamak lazım. 1 aylık maksadıma ulaşabildim mi?”
Eser Yenenler 1 ayın sonunda nasıl bir sonuç elde etti? İşte bu sorunun karşılığını da kendisi verdi. Eser Yenenler, “Şişmanlıkla ilgili latifeler yaptık ancak psikolojisi hakikaten çok zormuş. Biraz kilo verdim, çocuk üzere hissediyorum. Halbuki 129’dan tahminen de 127’ye düştüm. Kendimi 50 kilo üzere hissediyorum, o denli psikolojin düzeliyor kilo verdiğinde” diye konuştu.
Kilo vermenin hoş bir his olduğunun altını çizen ünlü oyuncu, şişmanlık psikolojinin sıkıntı bir şey olduğuna da vurgu yaptı. 4,5 kilo doğduğunu belirten Eser Yenenler, doğduğundan bu yana kilo soru ile uğraştığını da anlattı.
Eser Yenenler, görüntünün sonunda tartıya çıktı ve 1 ayın sonunda 127.9 kiloya düştüğünü gösterdi. Berfu hanım eşini bu azmi nedeniyle tebrik etti. 2 kilo daha veren Eser Yenenler, 1 ayın sonunda ise 137.9 kilodan 127.9’a düşerek tam 10 kilo vermeyi başardı.
Final yolunda Şampiyon dizisinde düğün heyecanı