32,8560$% -0.61
36,0150€% 0.08
2.551,53%0,06
4.184,00%-1,32
16.760,00%-1,32
11.156,20%0,15
฿%
Ł%
Ξ%
%
İstanbul’un Esenyurt ilçesinde tesirli olan sağanak yağış nedeniyle sel meydana geldi.
Afetin akabinde kesimde incelemelerde bulunan Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, ”Selden etkilenen yerdeki hasar tespiti ve paklık çalışmalarımız devam ediyor. Yaralarımızı en kısa vadede elbirliği ile saracağız” açıklamasında bulundu.
Selden etkilenen ortamdaki hasar tespiti ve aklık çalışmalarımız devam ediyor. Yaralarımızı en kısa müddette elbirliği ile saracağız. pic.twitter.com/h2xBSzGjur
— Kemal Deniz Bozkurt (@KDenizBozkurt) June 23, 2020
KEMAL DENİZ BOZKURT KİMDİR?
Köy enstitüsü mezunu muallim bir baba ile mesken hanımı bir annenin 3. evladı olarak 1965 yılında Ardahan’da doğdu. Lise tahsilini Avcılar İnsa Lisesinde tamamladı. 1988 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi, Makine Mühendisliği Kısmından mezun oldu. 1977 yılından beri Esenyurt’ta yaşayan Kemal Deniz Bozkurt evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.
İŞ YAŞAMI
15 yıl milletlerarası şirketlerde teknik müdüriyet, yatırım ve planlama müdüriyeti yapan Kemal Deniz Bozkurt, 2009 yılından itibaren yatırım planlama, fabrika heyetimi, inşaat, altyapı ve şahsi makine ekipman üretimi yerlerinde faaliyet gösteren kendi şirketini yönetiyor.
Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) delegelik, mahalle sorumluluğu, gençlik kolları, belde yöneticiliği, il insan hakları yarkurul üyeliği, aralıksız 3 periyot (Mayıs 2009 – Temmuz 2014) ilçe başkanlığı hizmetlerinde bulundu. Esenyurt ilçesinin seçilmiş ilk ilçe başkanıdır.
Deniz Gölü’ndeki balık ölümlerine inceleme