a

En İyi Yabancı Arkadaşlık Siteleri

Yabancı arkadaşlık siteleri arasında Badoo gibi kaliteli sahte hesap barındırmayan uygulamalar mevcut. Bu yabancı arkadaşlık siteleri ile hem dilinizi geliştirebilir hem de yeni insanlar tanıyabilirsiniz.

Eski yöntemler ile arkadaş bulmak yerine, daha kolay ve hızlı yöntemler gelişti. Bu sohbet siteleri yardımı ile daha hızlı arkadaşlıklar kurabilir ya da dilinizi daha hızlı geliştirebilirsiniz.

Yabancı Arkadaş Siteleri

Yabancı arkadaş siteleri ülkemiz tarafından büyük ilgi görüyor. Bu tür uygulamalar sayesinde insanlar hem arkadaş ediniyor hem dillerini geliştirme imkânı buluyor.

Bu yabancı arkadaşlık siteleri ücretsiz erişime sahip uygulamalardır. Bazı uygulamalarda üyeliğinizi yükseltmek isterseniz belli bir ücret ödemeniz gerekir.

Yabanci Arkadas Siteleri
Yabanci Arkadas Siteleri
  • MeetMe: İsminden anlaşılacağı gibi bir tanışma uygulamasıdır. ABD’de en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alır. ‘‘Yeni İnsanlarla Tanışmayı Sağlayan En İyi Sosyal Ağ’’ birinciliğine sahiptir. Mesaj atma dışında canlı yayın özelliği vardır.
  • HelloTalk: Bu uygulama diğerlerinden farklı olarak bir dil öğrenmek isteyen kişiler tercih ediyor. Yabancı dil öğrenmede yardımcı olan sitelerden birisidir.
  • Badoo: Merkezi İngiltere’de olan uygulama ayrıca Kıbrıs ve Malta’da ofisleri vardır. Ülkemizde de çok fazla kullanıcı bulunur. 190 ülke ve 47 dil desteği bulunan Badoo toplamda 100 milyon kullanıcıya sahip bir uygulamadır.
  • WeChat: Çin’de WhatsApp’a rakip olarak çıktı. Zaman ilerledikçe gelişti ve dünyaya yayıldı. 20’den fazla dil desteği bulunuyor. Görüntülü konuşma, sesli sohbet gibi özellikleri vardır.
  • Skout: Farklı ülkelerden insanlar ile tanışmak ya da konuşmak isteyen kişiler için bir numaralı uygulama olarak görülür. Dünyanın herhangi bir yerinde insanlarla iletişim kurmanıza yardımcı oluyor.

Rus arkadaşlık sitesi

Rus arkadaş siteleri, Chatroulette, Russianeuro gibi bilinen siteler arkadaşlık, sohbet etme gibi konularda yardımcı olabilir. Bazı sitelere girerken dikkat edin. Para tuzağı olma ihtimali olabilir.

Yabancı Dil Öğrenme Arkadaşlık Siteleri

Yabanci Dil Ogrenme Arkadaslik Siteleri
Yabanci Dil Ogrenme Arkadaslik Siteleri

Yabancı dil öğrenme arkadaşlık siteleri arasında özenle seçilmiş; kaliteli, güvenilir sitelerdir. Özellikle yabancı arkadaşlık siteleri bedava olanları bulmak oldukça zordur. Listede bulunanların hemen hemen hepsi ücretsizdir.

  • Fluent in 3 Months: Ücretsiz bir sitedir. Yeni dil öğrenen insanlar için önemli ipuçları ve yardımcı içerikleri de bulunur. Konuşma arkadaşı arayan çok fazla insan var.
  • Busuu: Temel üyelik ücretsiz. Yükseltmek için ücret ödenmesi gerekir. 50 milyondan fazla kullanıcısı bulunan site de bir partner bulup konuşma imkanı sağlıyor.
  • Coffee Strap: Ücretsiz bir uygulamadır.Kafede oturup kahve içmek gibi bir uygulama. Konuşma partnerinizi bulduktan sonra yedi dakikalık bir süre veriyor.
  • Go Speaky: Ücretsiz bir sitedir. İndirmeye gerek olmayan bu site de sesli veya videolu sohbet yapılır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Ağrı’da yangın faciası; baba ve 2 çocuğu öldü (3)