a

Daha az maliyetle pratik çözüm

Karacabey Belediyesi, araç filosunu zenginleştirmeye devam ediyor.

Karacabey Belediyesi, araç filosunu zenginleştirmeye devam ediyor.

Son olarak belediye filosuna dahil edilen ve İmar Şehircilik Müdürlüğünde hizmet sağlayacak araba teslim alındı.

“İlçemize güçlü bir hizmet için ulaşım araçları önemli bir etken” diyen Başkan Özkan, Karacabey’in yüzölçümü en geniş ilçelerden biri olduğunu ve ulaşım araçlarının bu noktada kent geneline hizmet götürmek için gerekliliğini her fırsatta dile getiriyordu.

Göreve geldikleri günden itibaren araç filosunu titizlikle elden geçirdiklerini kaydeden Özkan, “İhtiyaç dâhilinde olan araçları hızlıca filomuza dâhil ettik. Ancak bunları yaparken, üzerinde çalışıp en az maliyetle adımlarımızı attık” dedi.

Daha az maliyetle pratik çözüm

Başkan Özkan, kiralama yerine yapılan satın almalar ve yatırım teşvikleri ile belediyeye daha az maliyetle bu araçların alındığını belirterek, bu sayede belediyeye daha pratik ve ekonomik çözüm sağladıklarını da yineledi.

Özkan, “Birçok belediyenin aksine, biz kiralama yoluyla değil satın alarak bunu yapıyoruz. Satın aldığımız araçlar ile 3 yılda bu araçların kendini amorti etmesini sağlamış oluyoruz” dedi.


Yeni araçlar yolda

Özkan, son olarak filoya dahil edilen arabayı bizzat kullanıp şehir turu yaptı. Özkan, İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne alınan aracın ardından yıl sonuna kadar Temizlik İşleri Müdürlüğünün ihtiyacı olan bir araç ile ulaşım hizmetlerinde kullanmak üzere bir diğer aracı da yıl sonuna kadar teslim alacaklarını duyurdu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Sakarya Bursa Arası Kaç Km?