32,8560$% -0.61
36,0150€% 0.08
2.551,53%0,06
4.184,00%-1,32
16.760,00%-1,32
11.156,20%0,15
฿%
Ł%
Ξ%
%
Yaklaşan kurban bayramı öncesi hayvan pazarını ziyaret eden Bursa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Aydın, bu yıl hayvan varlığının fazla olması sebebiyle vatandaşların kurbanlık problemi yaşamayacağını söyledi.
Bursa Ticaret Borsası (Bursa TB) Meclis Başkanı Mehmet Aydın, kurban bayramına satışların yapıldığı padokları gezerken, besicilerin taleplerini ve zahmetlerini da dinledi. Vatandaşların ve besicilerin meselesiz bir bayram geçirmesi için tüm hazırlıkların tamamlandığını söz eden Meclis Başkanı Mehmet Aydın, “Korona virüs salgını etkilerini azaltmasına karşın halkımızın sıhhatini tehdit etmeye devam etmektedir. Bu nedenle tesislerde ve kurban satış padoklarında her türlü önlem eksiksiz bir şekilde alınmış, hijyen şartları en üst düzeyde sağlanmış durumdadır. Hayvan varlığında da bu yıl rastgele bir kahrın olmadığını görüyoruz” dedi.
’Übü Daima Übü’ ayakta alkışlandı