a
  • Haberyum
  • Magazin
  • Bikini Bölgesi Temizliği Acısız Nasıl Yapılır? 4 Yöntem!

Bikini Bölgesi Temizliği Acısız Nasıl Yapılır? 4 Yöntem!

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için bikini bölgesi temizliği yapılmalıdır. Fakat bikini bölgesi temizliği acısız nasıl yapılır tarzı sorunlar kadınlar tarafından sıklıkla sorulmaktadır.

  • Tıraş bıçağı
  • Tıraş makinesi
  • Tüy dökücü krem
  • Sir ağda

gibi yöntemlerden en acısızı aranmaktadır. Bunun için uygulamanız gereken bazı yöntemler bulunmaktadır. Bunları kısaca incelemek gerekirse; Genital bölgenizdeki tüyleri almak için tüylerin çıkışı yönünün tersine kesim yapılmalıdır. Çıkış yönünde yapılması acıyı artıracağı gibi tüylerin daha düzensiz çıkmasına yol açacaktır.

Bikini Bölgesi Temizliği Acısız Nasıl Yapılır?

Bikini bölgesini temizliği acısız nasıl yapılır? Öncelikle genital bölgenin daha önceden temizliğe hazır olması gerekmektedir. Yani tüyler uzamışsa öncelikle bu tüyleri kısaltmak gerekir ki temizlik sırasında acıyı da bir nebze azaltacaktır.

Peki bu bölgenin temizliği için uygulanan yöntemleri ve acı düzeylerini inceleyelim.

Bikini Bölgesi Temizliği Çeşitleri

bikini bolgesi temizligi
bikini bolgesi temizligi

Bikini bölgesi temizliği çeşitlerini 4 yöntem olarak ele aldık. Verilen yönergelerle sizlerde genitel bölge temizliği yaparken acı çekmeyeceksiniz.

genital bolge temizligi acisiz nasil yapilir
genital bolge temizligi acisiz nasil yapilir

Tıraş Bıçağı

Kuşkusuz traş bıçağı bikini bölgesi temizliği acısız nasıl yapılır sorusunun ilk yanıtıdır. Acı bakımından birçok kadının en güvendiği yöntemlerden bir tanesidir. Evet tıraş bıçağı ile bikini bölgesinin temizlenmesi pek acı vermeyecektir. Fakat tıraş bıçağı ile bikini bölgesinin temizliği sırasında kesikler oluşabilir. Aynı zamanda cildin pürüzsüz yapısına da zarar verebilir. Bu sebeple tıraş bıçağı yöntemi çok acil durumlarda tercih edilebilir fakat uzun vadeli bir şekilde kullanılması pek tavsiye edilmez.

Tıraş Makinesi

bikini bolgesi en acisiz nasil temizlenir
bikini bolgesi en acisiz nasil temizlenir

Tıraş makineleri de yine temizliği acısız bir şekilde yapan yöntemdir. Fakat bu makinelerde kılları kökünden almak sizin de takdir edeceğiniz üzere pek mümkün olmayacaktır. Bu da yine çok fazla bir tüylenme yoksa tercih edilebilecek bir yöntem olarak kadınların karşısına çıkmaktadır.

bikini bolgesi temizligi acisiz
bikini bolgesi temizligi acisiz

Tüy Dökücü Krem

Bikini bölgesi temizliği acısız nasıl yapılır sorusunun belkide en acızız ve hızlı çözümü tüy dökücü kremdir. Tüy köklerine hızlı bir şekilde ulaşılması için tüy dökücü krem tercih edilebilir. Fakat burada önemli olan husus güvenilir bir markadan tercih yapmaktır aksi takdirde bikini bölgesine ciddi bir hasar verebilir. Tüy dökücü kremler aynı zamanda kullanılan bölgenin tıraş bıçağına oranla 2 kat daha uzun süreli pürüzsüz kalmasına da sebep olmaktadır.

genital bolge temzligi
genital bolge temzligi

Sir Ağda

Genital bölge temizliği acısız nasıl yapılır sorusunda belki de en acılı yöntemlerden bir tanesidir. Fakat tüylerini almak isteyen kadınların birçoğu da ağda yöntemini kullanmalıdır. Acısı bir tık daha fazla olsa da bikini bölgesinin beyaz bir şekilde kalması için en güvenilir yöntemdir.

Anahtar kelimeler; Bikini bölgesi dudaklar nasıl alınır Kadınlar Kulübü, Evde acısız tüy alma yöntemleri, Genital bölgede tüy azaltma yöntemleri, Genital bölge tüy temizliği Kadınlar Kulübü, Bikini bölgesi temizliği acısız nasıl yapılır Kadınlar Kulübü, Eldivenle bikini bölgesi nasıl alınır, Bikini bölgesi nasıl alınır Kadınlar Kulübü, Genital bölge tüy temizliği acısız.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Wilma Elles’in Hollywood’ta çekilen filmi California’da sinemalarda