32,8560$% -0.61
36,0150€% 0.08
2.551,53%0,06
4.184,00%-1,32
16.760,00%-1,32
11.156,20%0,15
฿%
Ł%
Ξ%
%
AK Parti Şenkaya İlçe kongresi pandemi önlemleri kapsamında halı alanda yapıldı. Kongrede tek liste olarak seçime giren Ahmet Ayyıldız ilçe başkanlığına seçildi.
AK Parti ilçe kongrelerine devam ediliyor. Şankaya ilçe kongresi bugün pandemi kuralları kapsamında açık alanda Halı alanda gerçekleştirildi. İlçe Kongresine AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Ayyıldız, Şenkaya Belediye Başkanı Yavuz Bedir, Vilayet Başkanı Mehmet Emin Öz, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum Milletvekili Selami Altınok ve partililer katıldı. Kongrede konuşan Şankaya Belediye Başkanı Yavuz Bedir, ilçeye yapılan hizmetleri ve devam eden yatırımları anlattı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Vilayet Başkanı Mehmet Emin Öz ve Milletvekili Selami Altınok, kongrenin iyi olması temennisinde bulunarak birlik ve beraberlik bildirisi verdi.
Kongrede delegelerin tamamının oyunu alan Ahmet Ayyyıldız ilçe başkanlığına seçilirken, Yönetim Konseyi üyeliklerine Tarık Kuş, Sönmez Aktürk, Abdullah Yıldırım, Fuat Baysal, Sinan Kaya, Ertuğrul Demir, Murak Aktaş, Ömer Faruk Özcan, Kadir Yavuz, Erhan Gökçe, Ergüder Şener, Cemal Şara, İbrahim Yalçın ve Yaşagül Bedir seçildi.
Kongre toplu fotoğraf çekiminin akabinde sona erdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Türkiye’yi global bir üretim ve teknoloji merkezi haline dönüştürmekte kararlıyız”